kurumsal web tasarım

Web tasarım alanında kurumsal hizmetler sunan BiiClick, seo çalışması, mobil uyumlu web tasarım ve tüm dijital tasarım ile pazarlama hizmeti sunmaktadır.

kurumsal web tasarım

kurumsal web tasarım

Günümüzün şirketleri için iki sihirli kelime vardır; Kurumsallaşmak ve Sürdürülebilirlik. Kurumsallaşmak tüm firmaların ilk idealleri arasındadır, Web site tasarımınız da bu konuda hedef kitlenize ve rakiplerinize karşı sizi yansıtan en önemli ve ilk iletişim aracıdır.

Kurumsal web site tasarımı ile itibar ve kazanç sağlayabilecekken, çok büyük ve kaliteli işler yapıyor olsanız bile kurumsal web site tasarımına sahip değilseniz tercih noktasında kalitenizi yansıtamazsanız takdirde tercih edilmezsiniz.

Çok meşhur ve hepimizin bildiği bir atasözü vardır; "Kılığın kıyafetiyle karşılanır, fikirlerinle uğurlanırsın." işletmeler için ise “Görüşünüzle tercih edilir, ürün ve hizmetlerinizin kalitesiyle satış yaparsınız.” günümüzde ticaret de böyledir. 

Kurumsal web sitesi yaptırmak istediğinizde alanında uzman proje yöneticisi, tasarım, yazılım ve içerik üreten metin yazarı ekibimiz; ziyaretçilerin sayfada kalma sürelerini ve tercih edilme olasılığınızı artırmak için gerekli olan;

  • Firmanızın analizi, 
  • Sektör ve rakiplerin analizi,
  • Beklentilerin ve hedeflerin oluşturulması,
  • Kreatif ve Özgün Kurumsal web site tasarımı,
  • Son teknolojiye uygun kodlama teknikleri,
  • Mobil (responsive) uyumluluk,
  • Özgün İçerik ve Görseller,
  • Arama motorları optimizasyonu,

kriterleri gözeterek tüm aşamaları itinayla yönetir.

Kurumsal web sitelerde tüm içeriklerin yönetilebildiği, güncellenebildiği, ekleme ve çıkartmaların yapıldığı, bu değişikliklerin ise arama motorlarına otomatik olarak bildiren ve daha birçok özelliğin yönetildiği bir içerik yönetim sistemi bulunmalıdır.

Kurumsal web tasarım konusunda sürdürülebilirlik web tasarım yapmaktan daha önemli ve zordur, firmanız için yaptırdığınız sitesinin canlı tutulması için yenilikçi fikirler gözetilerek özgün içerik üretilmeli görsellerle ve harici link işlemleriyle desteklenmelidir.

BiiClick olarak; en son tasarım ve yazılım teknolojisine uygun, kurumsallığın ön planda olduğu web sitenizi ve mobil uyumlu web sitenizi arama motorlarının SEO kurallarına uygun şekilde tasarlarız.

Kreatif ve özgün çözümlerle kazanan siz olacaksınız.

Günümüzün şirketleri için iki sihirli kelime vardır; Kurumsallaşmak ve Sürdürülebilirlik. Kurumsallaşmak tüm firmaların ilk idealleri arasındadır, Web site tasarımınız da bu konuda hedef kitlenize ve rakiplerinize


0216 329 09 32

bize ulaşmak için tıklayın

Ücretsiz analiz yapıyoruz

web siteniz ile ilgili çözümler sunuyoruz.

A : İstiklal Mh. Mithatpaşa Cd. No:18 D:16 Ümraniye / İSTANBUL

T : 0216 329 09 32

M : info@biiclick.com

Teklif Formu

Web tasarım & Yazılım ihtiyaçlarınız için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Adres

İstiklal Mh. Mithatpaşa Cd. No:18 D:16 Ümraniye / İSTANBUL

Telefon

0216 329 09 32

E-posta

info@biiclick.com

Ücretsiz Analiz Formu

Web tasarım & Yazılım ihtiyaçlarınız için formu eksiksizce doldurunuz, ekibimiz kısa süre içinde sizi arayacak.

Adres

İstiklal Mh. Mithatpaşa Cd. No:18 D:16 Ümraniye / İSTANBUL

Telefon

0216 329 09 32

E-posta

info@biiclick.com